GüN sAYıYoRumMm....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüN sAYıYoRumMm....!!!

Tatlımmm Gunlerımızı sayalım....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gercek Dostluk?!

2 posters
YazarMesaj
Moonrose

Moonrose

Gercek Dostluk?! Empty
MesajKonu: Gercek Dostluk?!   Gercek Dostluk?! Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 3:28 pm

Dostlugun var oldugunu hepimiz biliyoruz fakat bence önemli olan GERCEK DOSTLUKTUR. Iste bu ne kadar var bilinmez.

Bu dünyada gerçek dost bulmak, menfaatsiz, çıkarsız dostluk kurmak eldeki dostlarında kıymetini bilmek gerekir.
Hayat kısa gerçek dostluklara önem vermek gerekir, dostlarımızı kırmamak gerekir. Allahima cok sükür ediyorumki hakiki dostlar verdi bana. Smile Dostlarimi cok seviyorum.

Sunuda yazmak istedim. "Kusursuz dost arayan dostsuz kalir " bu yüzden; "Allah kuluna kafi degil mi ?" Dost istersen Allah yeter. Cünkü O seni her zaman isitir her zaman dinler, her zaman yanindadir ve istedigin zamanda Onunla konusabilir, dertlerini paylasabilirsin. O senden sykilmaz, seni dinlememezlik etmez.
O cok yüce, cok büyüktür.

Allaha emanet olun dostlar!
ATAKAN
Admin
ATAKAN

Gercek Dostluk?! Empty
MesajKonu: Geri: Gercek Dostluk?!   Gercek Dostluk?! Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 8:08 pm

GUZEL BIR ACIKLAMA YAPMISSINIZ GERCEKDEN TEBRKLER EMEGINIZE SAGLIK ALLAHA EMANET OLUN
http://sehata87.benimforum.org

Gercek Dostluk?!
1 sayfadaki 1 sayfası