GüN sAYıYoRumMm....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüN sAYıYoRumMm....!!!

Tatlımmm Gunlerımızı sayalım....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alay eden köpek

2 posters
YazarMesaj
Moonrose

Moonrose

Alay eden köpek Empty
MesajKonu: Alay eden köpek   Alay eden köpek Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 7:35 pm

Basimdan gecen komik bi olayi sizlerle paylasmak isterim.

Gecen yaz yozgatdayiz. Babam bana araba sürmesini ögretmek istedi. Gecenin bi vaktiydi. Biz köyden ilceye dogru ilerliyorduk. Arabada 5- 6 kisi var. Babam etrafta kimse olmadigi icin arabayi kullanmam icin bana verdi. Bende hic bisey bilmiyorum. Hic bir tecrübem yok. Bisey misey olursa sorumluluk üstümden kalksin diye söz aldim öncelikle. Neyse anlatti sunu yap bunu yap iste. Bende basladim sürmeye okadar heycanliiyimki yavas yavas sürüyorum. Etrafta bi köpek vardi. Hani arabalar gectiginde köpekler durur ya. Oda durdu haliyle. Bakti bana bekledi sykildi ve ardindan yan yan kuyrugunu sallaya sallaya gecti arabanin önünden. Okadar yavas sürmüsümki. Köpek bile güldü halime resmen.

Very Happy
ATAKAN
Admin
ATAKAN

Alay eden köpek Empty
MesajKonu: Geri: Alay eden köpek   Alay eden köpek Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 8:28 pm

OZAMAN SIZE KOPEK GULMUS :)SIMDI OKUYAN GERKES GULUYORDUR GALIBA Smile PAYLASAMIN ICIN SAGOL AMA GERCEKDEN O DURUMDA KOPEGIN DALGA GECER GIBI BAKMASI TAM YERINDE OLMUSS Smile BELKIDE O SAYEDE ARABAYI OGRENDINIZ .....SURUCU HAYATINIZDA YOLUNUZA KOPEKLER CIKMASIN INSALLAH Very Happy
http://sehata87.benimforum.org
Moonrose

Moonrose

Alay eden köpek Empty
MesajKonu: Geri: Alay eden köpek   Alay eden köpek Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:03 pm

O günden bu yana köpeklere bi giciklik besliyorum:D

Aminnn amin uzuk dursunlar benden!
ATAKAN
Admin
ATAKAN

Alay eden köpek Empty
MesajKonu: Geri: Alay eden köpek   Alay eden köpek Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:07 pm

ASLINDA GICIK OLMAK YERINE DAHA IYI NIYETLI OLABILIRSIN ...
BELKIDE SİZ O DURUMDAN SONRA DAHA COK AZIMLI OLDUNUZ Very Happy AMA YINEDE AMIN DIYIM BEN ..:)HAYIRLI GECELERINIZ OLSUN
BU ARADA CALISKAN UYE OLMANIZA AZ KALDI Very Happy CALISKAN UYELERIMIZE KALEM HEDIYE EDIYORUZ Very Happy YADA SULU BOYA ALLAHA EMANET OLUN
Moonrose

Moonrose

Alay eden köpek Empty
MesajKonu: Geri: Alay eden köpek   Alay eden köpek Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:10 pm

Aslinda herseyde bi hayir vardir derler ya. O gün hepbirlikte gülmüstük. Ama simdi bunu iyi bi firsata dönüstürdüm. O günden sonra arabayi daha hizli kullanmaya basladim, simdi cesaretim var yani:D

Ama hala ehliyetim yok. Neyse zamani gelince oda olur:D

Vesselam
ATAKAN
Admin
ATAKAN

Alay eden köpek Empty
MesajKonu: Geri: Alay eden köpek   Alay eden köpek Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:15 pm

INSALLAH ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ...

Alay eden köpek
1 sayfadaki 1 sayfası