GüN sAYıYoRumMm....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüN sAYıYoRumMm....!!!

Tatlımmm Gunlerımızı sayalım....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.....::::::::::::::

4 posters
YazarMesaj
aise

aise

.....:::::::::::::: Empty
MesajKonu: .....::::::::::::::   .....:::::::::::::: Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 10:05 pm

bence insanin cani SIKILINca en büyük ilaci Kitap okumak yada bi köseye cekilip gecmisde kalan güzel anilari düyünmek insan rahatliyo:Razz:P
ATAKAN
Admin
ATAKAN

MesajKonu: Geri: .....::::::::::::::   .....:::::::::::::: Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 1:21 pm

__esmerkizzz__ demiş ki:
bence insanin cani SIKILINca en büyük ilaci Kitap okumak yada bi köseye cekilip gecmisde kalan güzel anilari düyünmek insan rahatliyo:Razz:P

BU KONUDA SANA HAK VERIYORUM AMA ANILARDAN ZIYADE BENIM CAN SIKINTIMA TEK ILAC DUNYANIN EN TATLI VARLIGINI DUSUNUNCE HERSEYIM COK TATLI OLUYOR IYIKI VARSIN CANIM DIYORUMMMMM SIKINTIM HIC OLMADI CUNKU HAYATIMDA SENVARSIN OLCANIDA SANMIYORUM HEP SEN OLCAKSIN IKINCI BIR ILAC ISE GUNESLI HAVA OLUNCA SIKINTIM HIC OLMUYOR HAVA KAPALI OLUNCA ICIM COK SIKILIR BENCE HAVANINDA COK ETKISI VAR INSAN PISKOLOJISINDE Very Happy

.....:::::::::::::: Canan5im2ud8yufc7
http://sehata87.benimforum.org
samet

samet

MesajKonu: Geri: .....::::::::::::::   .....:::::::::::::: Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 6:08 pm

Canım sıkılınca genellikle 2 alternatifim var birincisi coklu adam öldürme Very Happy ikincisi kitle katliamı Very Happy

Canım sıkılınca en cok yaptıgım sey oturup düşünmekdir ve de tabi kitap okumak birazdaa FiFa Very Happy
Moonrose

Moonrose

MesajKonu: Geri: .....::::::::::::::   .....:::::::::::::: Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 8:00 pm

Can sykintisina en iyi ilac alip basini gitmektir:D yani hayaller kurmak, güzel yasanmis olaylari hatirlamak, güzel düsünmek...

Ne demis Bediüzzaman Said Nursi Hz:
"Güzel gören, güzel düsünür. Güzel düsünen hayatindan lezzet alir. Fena düsünen, fena hülyalar görür, hayatin lezzetini kacirir."

.....::::::::::::::
1 sayfadaki 1 sayfası