GüN sAYıYoRumMm....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüN sAYıYoRumMm....!!!

Tatlımmm Gunlerımızı sayalım....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Annelerimizden neler öğrendik

3 posters
YazarMesaj
aise

aise

Annelerimizden neler öğrendik Empty
MesajKonu: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 2:36 pm

İyi yapılmış bir işi takdir etmeyi "Bana bakın, gidin birbirinizi dışarda gebertin, evi daha yeni temizledim...!!!"

Duaların Gücünü: "Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu farketmedi..."

Zamana karşı yarışmayı: "O oyuncaklarını topla yoksa bi tekme attığım gibi hepsini karşı sahilden toplarsın.."

Mantıklı Düşünmeyi; "Ben öyle diyorsam öyledir...!!!"

İleri görüşlü olmayı: "Çıkmadan önce temiz bi çamaşır giy.. yolda Allah korusun başına birşey gelir kirli çamaşırla etrafa rezil olursun."

Hayatın trajikomik yanlarını: "Sen daha orda gülmeye devam et, birazdan ben seni tam güldürecem...."

Hayatın çelişkilerle dolu olduğunu: "Kapa çeneni ve çorbanı iç ..!!"

Dayanıklı olmayı: " O ıspanak bitene kadar sofradan kalkmak YOK..!!!"

Hava raporu tahmini yapmayı: "Şu dağınıklığa bak... yabancı biri görse odanın ortasından kasırga geçmiş sanır..."

Abartmayı: "Sana 500 bin defa söyledim kirli ayakkabılarınla içeri girme diye...!!"

Davranış Psikolojisini: "Babana çekeceğine biraz bana çekseydin noolurdu ?..."

Olağanüstü durumlara hazırlıklı olmayı: "Dinleme bakalım anne sözü dinlemee...!!! 'Kafana meteor düşecek kenara çekil" diye bağırsam onu bile dinlemezsin di mi......!!!!"

Kıskanmayı: "Dünyada senin annen baban gibi mükemmel bi aileye sahip olmayan, kac milyon çocuk var biliyor musun..."

Sabırlı olmayı; "Baban eve gelsin, sen görürsün''

Hakkımızı alacağımızı; "Eve vardığımızda ben bilirim sana yapacağımı"

Diyalog kurmayı; "Sana bir şey sorduğumda cevap ver...!!"

"Ne söyleyeyim anne?"

"Sus!! Bana cevap verme!!!"

Tıp bilgilerini: "Gözlerini şaşı yaparken bir gün öyle kalıvereceksin"

Olgun olmayı; "Bu tabağın hepsini bitirmezsen asla büyüyemezsin."

Genetik bilgileri; "Sen de o lanet olası babana çektin."

Bilgeliği; "Benim yaşıma gel de anlarsın o zaman."

VE .....Adaleti; "Bir gün senin de çocukların olacak.. inşallah onlar da sana senin şimdi bana yaptıklarını yaparlar..."
ATAKAN

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 8:27 pm

Very Happy Very Happy BAK BUNLARADA BAYILDIM FIKRA DEMISIM AMA SEN FIKRADAN DAHA KOMIK BIRSEY KOMUSSUN Very Happy ALLAH RAZI OLSUN FORMA DESTEK CIKIOSUN Very Happy BIRAZDA UYE TOPLASAN TAM OLCAK Very Happy YANLIZ BOYLE ANNE DEMISIN AMA Very Happy ANNEN DUYMASIN ......SUNA BAYILDIM

Diyalog kurmayı; "Sana bir şey sorduğumda cevap ver...!!"

"Ne söyleyeyim anne?"

"Sus!! Bana cevap verme!!!" Very Happy Very Happy
http://sehata87.benimforum.org
samet

samet

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:09 pm

Sabırlı olmayı; "Baban eve gelsin, sen görürsün'' Very Happy Very Happy GÜZEL PAYLAŞIM TEBRİKLER..
ATAKAN
Admin
ATAKAN

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:15 pm

KENDI FIKRALARINIZI AYRI KONU ACARAK PAYLASIN ...YORUMLAR SERBEST...
samet

samet

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:17 pm

SEN HERYERE ATLAMASANA Bİİİ Very Happy Very Happy
ATAKAN
Admin
ATAKAN

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:26 pm

DUA ETKI BU SITENIN SAHIBI BENIM Very Happy YOKSA SENI OYLE BIR BANLARDIMKI GERCEK HAYATDA BILE BANLI HISSEDERSIN KENDINI Very Happy BURDAN BANLARDIM BIDE EVINE GELIR ORDA BANLARDIM SENI Very Happy SAYGISIZ NE OLCAK ADAM AKILLI FIKRA DEMISIZ YAZ SANA ISTE LAA AMA GER YERI BERABET EDION SAMET LAAAA Very Happy BELAMISIN NE LA SANA NE DEDIM BOLUME GORE YAZ VALLA SAMET LAAA ...
aise

aise

MesajKonu: ......   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 10:01 pm

Rica ederim ne demek baktim ki atakanda is yok dedim bari ben biseyler yapim:P:P:P
samet

samet

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 11:57 pm

ATAKAN BIRAK ADMİNLİĞİ SENDEN DAHA İYİ YAPACAK KİŞİLER VAR BURDA Very Happy
aise

aise

MesajKonu: ::::   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 11:49 am

BENCEDE::: YÖNETIM ISTIFAAAA:::YÖNETIM ISTIFAAA:::::
ATAKAN
Admin
ATAKAN

MesajKonu: Geri: Annelerimizden neler öğrendik   Annelerimizden neler öğrendik Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 1:34 pm

__esmerkizzz__ demiş ki:
BENCEDE::: YÖNETIM ISTIFAAAA:::YÖNETIM ISTIFAAA:::::

YONETIM ISTIFA EDERSE SIZ NASIL BOYLE FIKRA BASLIKLI BIR KONU ALTINDA AYRI BIR KONULAR KONUSCAKSINIZ ANLAMIYORUM Very Happy COK GARIP UYESINIZ DUYURU BOLUMUNDE YAZDIM YAPMAYIN AYSE YAA Very Happy ALLAH ALLAH VALLA BAK GERCEKDEN KIZCAM SEN GELINCE CEKCEN VAR ZATEN GORURSUN SEN Very Happy FIKRA BOLUMU TARTISMA BOLUMU DEGIL YAZIN GUZELSE CVP VERIN Very Happy EGER SOHBET EDICEKSINIZ SIZLERI DUSUNDUK ADMINLER OLARAK SOHBET BOLUMU ACDIK Very Happy AMA ISRARLA HALA BIZLERIN USTUNE GELIYORSUNUZ KENDINIZE GELIN UYELER KENDINIZE GELINNNNNN .....
Annelerimizden neler öğrendik 10wrdxwnrml8g9jqol9

Annelerimizden neler öğrendik
1 sayfadaki 1 sayfası